Неделна Акциjа

Ограничени количини

Обетки "Golden hoops" Ninabox®

Денови
Часови
Минути
Секунди

Обетки  Golden hoops Ninabox®

Добредојдовте во магичниот кристален свет на Нина Бох

Модерни парчиња накит кои ќе ја одбележат оваа пролет!

Во текот летната сезона за  вас  подготвивме посебна понуда, идеална за подарок на вашите најмили!

1.Приверзочиња од летната колекција изработени од сребро 925 со Swarovski кристали кои ве водат во бесконечноста. На попуст, за вас наши драги клиенти 

Одберете го симболот кој овој пат е инспириран од длабочините на океанот како моден детал и инспирација за иднината исполнета со бескрајни радости.

Разиграјте ја вашата алки си прекрасните сини нијанси и мултиколорни кристали

Дали изборот ке биде прекрасна морска ѕвезда или рипче, сирена или замокот на Ариел овојпат оставаме на вас, вашата имагиниција преточена низ нашата приказна

 

Затоа наш совоет . Ова лето во вашиот избор на накит обавезно додаете модерни летни приверзочиња. Тие ќе ја кренат и наједноставната модна комбинација. Овие совршени летни парчиња истовремено се во тренд, безвременски, едноставни, но и впечатливи.

 

Фламинго е прекрасна, шарена птица која претпочита да стои на една нога. Познато е дека нејзините очи се поголеми од нејзиниот мозок. Египќаните ги сметале фламинговите за света птица. Античкиот египетски бог на сонцето Ра е прикажан во старите фрески со главата на фламинго и тело на човекот. Во Европа, птицата ја симболизира љубовта, наивноста и несериозноста, неможноста да се живее самостојно, без туѓа љубов и грижа.

Затоа нека биде дел од вашата прекрасна колекција на чармс приверзочиња 

Со љубов Нина Бох