Сет "Rainbow " Ninabox®

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Сет Ninabox®

Производител : Ninabox®

Сет "Rainbow" Патентиран дизајн на Нина Бох
Инспирани од колоритноста на Виножитото го создадовме ова прекрасно парче накит само за вас
Сетот е изработен родиум и позлата 18к злато и кристал на Swarovski
За секое парче накит добивате гаранција за квалитет исертификат за автентичноста на кристалот
Посетете не инуверете се во убавината на накитот
Со љубов Нина Бох
 
 
-Necklace Total Chain Length: 40cm +5cm Metal:18k Rose Gold Plated Alloy Type of stone- Austrian Swarovski crystal -Earrings Metal: 18k Rose Gold Plated Alloy Number Of Stone:31 (Individual) Type of stone- Austrian Swarovski crystal

3.950 ден. 4.500 ден.

Опис

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0