Сет "Blooming white " Ninabox®

   (1 Оценувања)
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Сет Ninabox®

Производител : Ninabox®

4.650 ден. 5.950 ден.

Опис

Добредојдовте во магичниот свет на дизајнот на Нина Бох ателје

Овде владее магија на убавина сплет на имагинација гламур и кристали, вистинска бајка 

Сет изработен со многу љубов и внимание посветено до најситниот детал 

Уверете со во неговата моќ да шармира, блескајте на сите важни прилики и настани, оставете впечаток каде и да се појавите 

 

Нарачај веднаш

 

 

Оценки од корисници

2022-05-30

Оценете го продуктот

Карактеристики