Чармс приверзок "Birds and flowers" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Модел на приверзок:
Достапност :
 3 на залиха


Производител : Ninabox®

1.750 ден. 2.400 ден.

Опис

Разиграните ја вашата алка со колоритни пролетни приверзочиња 

Пленат со својата убавина малата птица на голем цвет дефинитивно е приверзок што секој го посакува 

 

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики