Чармс алка "The eye" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Модел на алка:
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Чармс алки Ninabox®
  Подкатегорија : Чармс алки цврсти

Производител : Ninabox®

Чармс алка  "The eye" Ninabox®

Дизајнирана да освојува на прв поглед. Парче накит кое едноставно мора да го имате 

Алката е изработена од сребро 925 затворачот е изработен со кристал на Swarovski 

Секое парче накит доаѓа спакувано во брендирана кутија сертификат и гаранција што го прави совршен за подарок  

Нарачај веднаш 

2.250 ден. 2.500 ден.

Опис

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0