Алка за нога "Double star" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Алки Ninabox®

Производител : Ninabox®

Летото е пред нас, а ние спремаме супер акција за вас 

За секоја купена алка за нога добивате ГРАТИС прстен за нога 

Блескајте и бидете Уникатни секогаш и секаде 

Нарачај веднаш 

Алките за нога се изработени од сребро 925 доаѓаат спакувани во кутии со со гаранции и лого 

Со љубов Нина Бох

1.500 ден.

Опис

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0