Обетки "Romantic hearts" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Обетки Ninabox®

Производител : Ninabox®

Дополни го својот стил со обетки. Впечатливи обетки изработени од сребро 925,идеални за секоја прилика.

Направи го својот стил уникатен со невообичаени обетки кои сите ќе ги забележат.

Секое парче накит доаѓа спакувано во луксузни кутии со лого сертификат и гаранција за квалитет

Насмевка на сечие лице при отварање на кутиите на Нина Бох

Со љубов

1.800 ден. 2.650 ден.

Опис

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0