Ланче "Summer Star collection " Ninabox®

   (0 Оценувања)
Модел на Ланче:
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Ланче Ninabox®
  Подкатегорија : Сребрени ланчиња Ninabox®

Производител : Ninabox®

На попуст, за вас наши драги клиенти 

Одберете го си.мболот кој овој пат е инспириран од длабочините на океанот како моден детал и инспирација за иднината исполнета со бескрајни радости.

Затоа наш совоет . Ова лето во вашиот избор на накит обавезно додаете модерни летни приверзочиња. Тие ќе ја кренат и наједноставната модна комбинација.

Овие совршени летни парчиња истовремено се во тренд, безвременски, едноставни, но и впечатливи

1.800 ден. 2.600 ден.

Опис

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0