Ланче "Summer collection " Ninabox®

   (0 Оценувања)
Модел на ланче:
Достапност :
 6 на залиха

Категорија : Ланче Ninabox®

Производител : Ninabox®

1.800 ден. 2.600 ден.

Опис

 

Одберете го си.мболот кој овој пат е инспириран од длабочините на океанот како моден детал и инспирација за иднината исполнета со бескрајни радости.

 

Затоа наш совоет . Ова лето во вашиот избор на накит обавезно додаете модерни летни приверзочиња. Тие ќе ја кренат и наједноставната модна комбинација.

 

Овие совршени летни парчиња истовремено се во тренд, безвременски, едноставни, но и впечатливи

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики