Ланче "Herarts " Ninabox®

   (1 Оценувања)
Модел на ланче:
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Ланче Ninabox®
  Подкатегорија : Сребрени ланчиња Ninabox®

Производител : Ninabox®

1.800 ден. 2.800 ден.

Опис

Модерни парчиња накит кои ќе ја одбележат оваа пролет!

Во текот сезоната на матурите за вас подготвивме посебна понуда, идеална за подарок на вашите најмили!

1.       Симболот на љубовта, секогаш нека биде дел од вас.

Ланчињата со срце од Swarovski кристали се секогаш во мода! 

Оценки од корисници

2022-05-30

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0