Сет "Mermaid look" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Достапност :
 1 на залиха

Категорија : Сет Ninabox®

Производител : Ninabox®

3.450 ден. 4.650 ден.

Опис

Сет обетки и ланче со тиркизен кристал и прекрасна сирена 

Сирената одсекогаш преставувала убавина и сензуалност 

Одличен моден додаток за престојниот летен период 

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики