Сет "Leaf love" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Сет Ninabox®

Производител : Ninabox®

3.450 ден. 4.900 ден.

Опис

Сетот е составен од огрлица и алка, изработени се од сребро 925 и кристал на swarovski 

Елеганција преточена во парче накит, уникатен дизајн 

Надополнете ја вашата вечерна тоалета со луксузно парче накит кое никого не остава рамнодушен 

Или комбинирајте го со вашиот дневен изглед, вашата имагинација нема крај 

Ние создаваме парче накит за сите ваши потреби без ограничувања 

Со љубов Нина Бох 

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0