Чармс приверзок "Rainbow love" Ninabox®

   (1 Оценувања)
Достапност :
 Има на залиха


Производител : Ninabox®

1.650 ден. 1.900 ден.

Опис

Чармс приверзок "Rainbow love" Ninabox®

Коллоритните кристали на приверзокот го прават уникатен, бидете смели додајте малку боја за совршена комбинација

Или топло изненадете ја саканата личност

Оценки од корисници

2022-05-30

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0