Чармс приверзок "Angels" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Модел на приверзок:
Достапност :
 Има на залиха


Производител : Ninabox®

1.650 ден. 2.250 ден.

Опис

Приверзок Ангел 

надополнете ја вашата алка со уникатно дизајниран приверзок, изберете го вашиот омилен ангел чувар и носете го секаде со вас

Приверзокот е изработен од сребро 925 и кристал на Swarovski 

За секое парче накит добивате гаранција за квалитет и сертификат за автентичноста на кристалот 

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0