Чармс алка "Family love" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Модел на алка:
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Чармс алки Ninabox®

Производител : Ninabox®

Алка "Family love" Ninabox®

Алка со полуцврста форма во внатрешноста и  плетка за надворешниот изглед

Совршена за сите кој сте во недоумица мека алка со плетка или цврста со беспрекорен изглед.

Изгравирана на самиот затвирач  forever love/ family forever ❤️

Совршен подарок за сите ваши сакани и драги личности 

Изработени се од сребро 925 и кристал на swarovski, за секое парче накит добивате гаранција за квалитет и

Сертификат за автентичноста на кристалот.

Производи доаѓаат спакувани во луксузни кутии со лого и кеса што ги прави 

омилени подароци..

 

2.520 ден. 2.800 ден.

Опис

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0