Алка "Infinity " Ninabox®

   (2 Оценувања)
Модел на алка:
Достапност :
 Има на залиха

Категорија : Алки Ninabox®

Производител : Ninabox®

1.650 ден. 2.450 ден.

Опис

Моделот на алка со приверзок бесконечност е секогаш прав избор 

Алки изработени од сребро 925 и кристал на swarovski  

Совршен подарок за вас или вашите сакани

Оценки од корисници

2022-05-31
2022-10-28

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0